TEST HİZMETİ
TEST HİZMETİ


KARE KODLU SERTİFİKA BİLGİ SİSTEMİ

 
* Stoklarınızda mevcut olan ya da yeni temin edeceğiniz yük testli kaldırma & taşıma ürünlerinizin, ürün üzerine iliştirilecek etikette yer alan kare kod okutularak ürünün sertifikasına, zaman ve mekandan bağımsız olarak ulaşabileceksiniz.
* Firmamız veri merkezimizden sağlanacak doğrulanmış bilgiler ile kötü niyetli sertifika revizyonlarının önüne geçilmiş olacak.
* Hatırlatma hizmetimiz kullanıcıyı, test öncesinde başvuru sahibi tarafından doldurulacak olan, “test rezervasyon formu”nda belirtilen sıklıklarda ve/veya en az yılda 1 kez olmak üzere rutin muayene tarihlerinden 15 gün ve 7 gün önce olmak üzere 2 kez uyararak, hatalı kullanımların önüne geçecek.
* İş ve işçi sağlığını ön planda tutan uygulamamız, önce iş güvenliği anlayışı ile bir ilke imza atıyor.
* Akıllı cihazınıza indirilecek olan mobil uygulamamız sayesinde, tüm ürünlerinizin muayene geçerlilik tarihlerini anlık olarak takip edebilecek, tek tuş ile yaklaşan test tarihleriniz için randevu oluşturabileceksiniz.

    
 


Şenol Makina olarak kendi üretimimiz olan 450T Çekme Kapasiteli test makinamız ile sektöre hizmet veriyoruz. Şenol Makina Çekme Test Makinası üstün özellikleri ile muadilleri arasından sıyrılarak farkını ortaya koyuyor. İş güvenliği ve operatör ve işçi sağlığını ön planda tutan Hidrolik Sistemli Kapakları, Malzeme Uzama Miktarı hesaplama özelliği, online kontrol ve bağlantı eşsiz özelliklerinden sadece birkaçı...

   

Standart tip ve özelliklerdeki makinelerimizin yanısıra, müşterilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak, çeşitli boy, tonaj vs gibi özellikleri değişken tutup, tam tesis kurulumu da gerçekleştirmekteyiz. Makinemiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından kalibre edilmiştir.